Jesteś tutaj: Start / Sołectwa Gminy

Sołectwa Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

LP

Nazwa Sołectwa

Sołtys

1

Zawady

Wójtów Dariusz

13-113 Janowo, Zawady 5

e-mail: d.wojtow@janowo.pl

2

Ryki-Borkowo

Bochyński Stanisław

13-113 Janowo, Ryki-Borkowo 7

e-mail: s.bochynski@janowo.pl

3

Rembowo

Chmielewski Andrzej

13-113 Janowo, Rembowo 4

e-mail: a.chmielewski@janowo.pl

4

Janowo

Ciesielska Elżbieta

13-113 Janowo, ul. Tylna 23

e-mail: e.ciesielska@janowo.pl

5

Komorowo

Bojarska Anna

13-113 Janowo, Komorowo 28A

e-mail: a.bojarska@janowo.pl

6

Więckowo

Smolarczyk Małgorzata

13-113 Janowo, Więckowo 10

e-mail: m.smolarczyk@janowo.pl

7

Zembrzus-Mokry Grunt

Fałkowski Sylwester

13-113 Janowo, Zembrzus-Mokry Grunt 22

e-mail: s.falkowski@janowo.pl

8

Szemplino Wielkie

Okraska Justyna

13-113 Janowo, Szemplino Wielkie 30

e-mail: j.okraska@janowo.pl

9

Szemplino Czarne

Smolińska Danuta

13-113 Janowo, Szemplino Czarne 3

e-mail: d.smolinska@janowo.pl

10

Wichrowiec

Kłodowski Mirosław

13-113 Janowo, Wichrowiec 7

e-mail: m.klodowski@janowo.pl

11

Jagarzewo

Krystkiewicz Anna

13-113 Janowo, Jagarzewo 22

e-mail: a.krystkiewicz@janowo.pl

12

Szczepkowo-Giewarty

Sobania Jarosław

13-113 Janowo, Szczepkowo-Giewarty 16

e-mail: j.sobania@janowo.pl

13

Muszaki

Ługacz Robert

13-113 Janowo, Muszaki 55

e-mail: r.lugacz@janowo.pl

14

Róg

Gabryś Halina

13-113 Janowo, Róg 57

e-mail: h.gabrys@janowo.pl

15

Zachy

Płoska Zuzanna

13-113 Janowo, Zachy 3/2

e-mail: z.ploska@janowo.pl

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Janowo
Data utworzenia:2016-01-18
Data publikacji:2016-01-18
Osoba sporządzająca dokument:Waldemar Szymański
Osoba wprowadzająca dokument:Dawid Adamowicz
Liczba odwiedzin:1455