Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Janowo

Skład Rady Gminy 2018-2023

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek w godz. od 14:00 do 15:00 w pokoju nr 13 Urzędu Gminy.

Skład Rady Gminy Janowo VIII kadencji:

  1. Jabłonowska Alina - Przewodnicząca Rady Gminy
    e-mail: a.jablonowska@janowo.pl
  2. Krzykowski Andrzej - Wiceprzewodniczący Rady Gminy
    e-mail: a.krzykowski@janowo.pl
  3. Ciesielski Sławomir - Radny Rady Gminy
    e-mail: s.ciesielski@janowo.pl
  4. Dunajska Żaneta - Radny Rady Gminy
    e-mail: z.dunajska@janowo.pl
  5. Dymkowska Joanna - Radny Rady Gminy
    e-mail: j.dymkowska@janowo.pl
  6. Kłodowski Mirosław - Radny Rady Gminy
    e-mail: m.klodowski@janowo.pl
  7. Krysiak Tomasz - Radny Rady Gminy
    e-mail: t.krysiak@janowo.pl
  8. Lewandowska Wioletta - Radny Rady Gminy
    e-mail: w.lewandowska@janowo.pl
  9. Majewska Bożena - Radny Rady Gminy
    e-mail: b.majewska@janowo.pl
  10. Pisarski Krzysztof - Radny Rady Gminy
    e-mail: k.pisarski@janowo.pl
  11. Skłodowska Alina - Radny Rady Gminy
    e-mail: a.sklodowska@janowo.pl
  12. Smolarczyk Zbigniew - Radny Rady Gminy
    e-mail: z.smolarczyk@janowo.pl
  13. Świderska Zuzanna - Radny Rady Gminy
    e-mail: z.swiderska@janowo.pl
  14. Wójtów Dariusz - Radny Rady Gminy
    e-mail: d.wojtow@janowo.pl
  15. Zbyszyński Marcin - Radny Rady Gminy
    e-mail: m.zbyszynski@janowo.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Janowo
Data utworzenia:2018-11-28
Data publikacji:2018-11-28
Osoba sporządzająca dokument:Grzegorz Napiwodzki
Osoba wprowadzająca dokument:Dawid Adamowicz
Liczba odwiedzin:716